Sklep czynny:  poniedziałek - piątek 8.00 - 18.00

|

sobota: 8.00 -14.00

|

telefon: 71 781-70-02

  • do samochodów osobowych
  • do samochodów dostawczych
  • do samochodów ciężarowych

CZĘŚCI SAMOCHODOWE DO AUT OSOBOWYCH, DOSTAWCZYCH I CIĘŻAROWYCH
WSZYSTKIE MARKI JAPOŃSKIE I EUROPEJSKIE

TU JESTEŚ

Części samochodowe Seat

Hiszpańska marka samochodów Seat jest jedną z najmłodszych w Europie. Seat w połowie XX wieku rozpoczął produkcję samochodów osobowych. Wcześniej firma nie tworzyła żadnych innych komponentów, maszyn ani urządzeń, przez co od samego początku przedsiębiorstwo Seat ukierunkowało się na pojazdy mechaniczne, wkładając w projektowanie wszystkie możliwości, siły i zasoby.

Modele Seata wyróżniają się przede wszystkim atrakcyjną stylistyką nadwozia, dobrymi osiągami, a także przyzwoitą ceną. Jednak, niektóre komponenty tej marki szwankują częściej i intensywniej niż w pozostałych samochodach. Mianowicie, chodzi o wszelkie instalacje elektryczne, które w poszczególnych
modelach ulegają szczególnej degradacji.

W naszym sklepie znajdują się wszystkie części niezbędne do prawidłowego funkcjonowania Twojego auta marki Seat. Posiadamy nie tylko wyspecjalizowane komponenty do instalacji, ale również jednostki do najróżniejszych podzespołów. U nas znajdziesz również gadżety i akcesoria do wnętrza auta, które w dzisiejszych czasach stanowią istotę kompleksowej pielęgnacji samochodu.

Niektóre z części do samochodów marki Seat poniżej:

* o pozostałe częsci zapytaj nas telefonicznie 713551259 lub poprzez formularz kontaktowy: https://www.czesci-samochodowe.wroclaw.pl/zamowienia , podaj nr VIN - a my sprawdzimy czy pasują do Twojego samochodu.

 
 
 
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych.
Formularz zamówienia

AUTO IMPORT

ul. Rybacka 13
53-656 Wrocław

tel: 71 781-70-02
tel.kom. 506 687-508
fax: 71 359-10-33

e-mail:
sklep@auto-import.com.pl


gg: 44010566

Sklep motoryzacyjny

czynny:
pn.-pt. 8 - 18
sob.  8 - 14

Części samochodowe

Mapa dojazdowa

Zobacz nas na

FACEBOOK

Tłumacz stronę: